Pereklubi

Lapsed => Kooliealised lapsed => Topic started by: Kishka on August 29, 2019, 07:53:35 pm

Title: Appi, mu laps läheb kooli!
Post by: Kishka on August 29, 2019, 07:53:35 pm
Siin on kindlasti veel emasid, kes saadavad lapse kooli täiesti esimest korda. Emasid, kellel on muresid, küsimusi ja mitte kedagi, kellega neid jagada.
Koguneme!

Mina saadan kooli väikese tüdruku, kes vajab koostööd logopeediga ja alustab väikeklassis täiesti võõraste lastega. Ma olen pööraselt mures, ärevil ja muretsen end ette lolliks.

Kas minusuguseid on üldse veel?  ;D
Title: Re: Appi, mu laps läheb kooli!
Post by: Rohelinekurk on August 31, 2019, 05:49:04 pm
On :D mina olen üks neist. Saadan ka oma tütre esimest korda kooli. Ärevus nii suur sees et kuidas ta hakkama saab kui kooli läheb ja kas saab ikka õppimisega hakkama ja ta mul selline tuisupea vahel et ta kaotaks ka ennast vahel ära😀. Meil logopeediga muret küll pole aga see eest meil püksi pissimise probleem. Ta ei tunneta håsti oma põit ja mänguhoos unustab ära et peaks wc minema ja hirm tal suur et sis jääb mäng pooleli või teevad sõbrad miskit huvitavat kui tema vetsus käib v unustab åra.. Kardan et koolis see probleem meil süveneb. Arstil käidud ja ainult aega vaja😀
Title: Re: Appi, mu laps läheb kooli!
Post by: Kishka on September 02, 2019, 05:14:30 pm
Minu laps ka tuisupea. Aga õpetaja ütles, et kuna klass väike, siis saab lapsi ilusti jälgida ja annab neile sisseelamise aega. Nad praegu kohe täie rauaga ei hakkagi tuupima, teevad õuestunde ja veidi vabamat kava. Lapsele peae üht päeva tundub meeldivat.
Title: Re: Appi, mu laps läheb kooli!
Post by: Rohelinekurk on September 02, 2019, 09:31:32 pm
Meil samuti ainult seitse last klassis ja super hea klassijuhataja. Homme esimene koolipäev. Lapsel suur ärevus sees ja panime asjad valmis mis homme kooli vaja kaasa võtta ja laps juba jauras et kott nii raske🤣 lohutasin et läheb veel raskemaks ajaga aga õnneks jäävad enamus asju ikkagi neil kooli ja kott ei ole koguaeg raske😊 eks nad seal koolis ikka peavad natuke rohkem iseseisvuma küll ja sisse elamine käib neil kindlasti kiirelt. Mônusat kooli algust ka teie põnnidele😊